hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 


Tento GSM alarm si získává stále více a více zákazníků vzhledem k výborným technickým parametrům a spolehlivosti! K tomuto alarmu lze dokoupit další příslušenství, jenž naleznete zde.   Největší výhody Velmi jednoduché nastavení Velký dosah bezdrátových čidel Veškerá hlasová komunikace v českém jazyce včetně hlášení alarmových stavů Perfektní funkčnost a spolehlivost vyzkoušena v praxi
naše cena 3 711 Kč

Akní cena! GSM alarm SE200 s LCD displejem - velmi kvalitní alarm

GSM alarmy

V této sekci si můžete vybrat naše GSM alarmy s nízkou spotřebou (typicky 3 mA), nebo GSM alarmy s displejem nebo Profesionální GSM alarmy s velmi bohatými funkcemi umožňujícími například rozdělit objekt na několik zón (podsystémů), kde si můžete zvlášt zapnout kteroukoli zónu, stejně tak ji (nebo je) i vypnout, využít i systémovou klávesnici atd. Dále nabízíme i GSM alarmy pro včeláře určené pro monitoring včelstev.

 

Veškerá potřebná čidla jako jsou PIR detektory, magnetické detektory, sirény, bezdrátové klíčenky atd. naleznete v sekci Příslušenství.