Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 


Tento GSM alarm si získává stále více a více zákazníků vzhledem k výborným technickým parametrům a spolehlivosti! K tomuto alarmu lze dokoupit další příslušenství, jenž naleznete zde.   Největší výhody Velmi jednoduché nastavení Velký dosah bezdrátových čidel Veškerá hlasová komunikace v českém jazyce včetně hlášení alarmových stavů Perfektní funkčnost a spolehlivost vyzkoušena v praxi
naše cena 3 711 Kč

Akní cena! GSM alarm SE200 s LCD displejem - velmi kvalitní alarm

GSM alarmy

V této sekci si můžete vybrat naše GSM alarmy s nízkou spotřebou (typicky 3 mA), nebo GSM alarmy s displejem nebo Profesionální GSM alarmy s velmi bohatými funkcemi umožňujícími například rozdělit objekt na několik zón (podsystémů), kde si můžete zvlášt zapnout kteroukoli zónu, stejně tak ji (nebo je) i vypnout, využít i systémovou klávesnici atd. Dále nabízíme i GSM alarmy pro včeláře určené pro monitoring včelstev.

 

Veškerá potřebná čidla jako jsou PIR detektory, magnetické detektory, sirény, bezdrátové klíčenky atd. naleznete v sekci Příslušenství.