hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 


GSM alarmy + kamery systémy

Kombinované GSM alarm a kamerové systémy

 

Každý z těchto systémů má svoje výhody i nevýhody. Kamerové systémy mají tu výhodu, že dovedou vidět narušitele a případně jej i nahrát na DVR nebo NVR, popřípadě odeslat videosekvenci na email.  Nicméně již nejsou schopné odeslat jakoukoli informaci uživateli, že zrovna teď se mu v objektu pohybuje nepovolaný návštěvník. Samozřejmě, jsou i takové kamery, které dovedou odeslat SMS o narušení, nicméně ceny těchto kamer se pohybují v cenách od 10 000 Kč nahoru. Na druhou stranu, GSM či jiné alarmy mají tu výhodu, že Vám okamžitě odešlou SMS nebo zavolají, že došlo k narušení prostoru, ale již se jako užívatel nemůžete podívat co se vlastně děje.

Takže vzhledem k naším zkušenostem jsme se rozhodli spojit obě technologie tak, aby neměly žádnou s výše popsaných nevýhod, což prakticky znamená, že pokud dojde k narušení objektu, užívatel dostane SMS nebo mu alarm zavolá (popřípadě obojí) a zároveň se může přes Internet nebo mobilní telefon podívat co se v hlídaném prostoru vlastně děje.