Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 


Kamerové systémy

Nabízíme širokou paletu kamerových systémů a příslušenství.


Do jednotlivých sekcí se dostanete kliknutím v levém hlavním menu na položku Kamerové systémy. Kliknete-li  a na některou podsekci například IP kamerové systémy a má-li tato podsekce další podsekce, ty se vždy objeví na horním řádku této sekce. Pak stačí kliknout  danou podsekci a můžete se  rychle dostat na  potřebné zboží, bez zdlouhavého hledání. Stejným způsobem si lze vybrat požadované zboží i pod tímto textem.