Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 

NOVINKY

arr3GSM zvonky a tablaNaším nejnovějším výrobkem jsou GSM zvonky a tabla, které jsou nejmodernějším vývojovým trendem u...

KONTAKTY

Selax Electronics s.r.o.
Tatarkova 729/10
149 00 Praha 4 - Háje
tel: +420 776 753 500
info@selax.cz
www.selax.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 47% Strašně moc 34% Nemnoho 9% Vůbec 9%

Kamerové systémy / PLC kamerové sety

PLC kamerové sety s přenosem po el. rozvodu

PLC (Power Line Communication)

 

Kamerová PLC souprava s přenosem signálu po elektrickém zásuvkovém rozvodu

 

PLC kamery a síťový NVR rekordér se připojují pomocí přiložených  napájecích adaptérů do domácích elektrických zásuvek 230V/50Hz. Kamery a rekordér jsou již předkonfigurované, takže není nutné nastavovat IP adresy. Kamery se po propojení automaticky zobrazí na monitoru nebo TV s HDMI nebo VGA vstupem.

 

NVR rekordér lze pomocí ethernetového rozhraní (konektoru RJ45) připojit do domácí počítačové sítě, případně k internetu (prostřednictvím routeru / modemu). Kamery a rekordér lze vzdáleně monitorovat z internetu pomocí webového prohlížeče (Internet Explorer).

 

Prostřednictvím cloudové aplikace FreeIP lze také vzdáleně monitorovat obraz z kamer a záznam z NVR rekordéru z mobilních telefonů (Android a iPhone).

 

Výhodou PLC souprav je využití stávajícího elektrického rozvodu bez nutnosti instalace nové kabeláže, také Plug & Play zprovoznění bez nutnosti konfigurace IP adres, a rovněž vzdálené monitorování z internetu a z mobilních telefonů.

Řadit podle 
Výrobce