hu com

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 


Kamerové systémy / PLC kamerové sety

PLC kamerové sety s přenosem po el. rozvodu

PLC (Power Line Communication)

 

Kamerová PLC souprava s přenosem signálu po elektrickém zásuvkovém rozvodu

 

PLC kamery a síťový NVR rekordér se připojují pomocí přiložených  napájecích adaptérů do domácích elektrických zásuvek 230V/50Hz. Kamery a rekordér jsou již předkonfigurované, takže není nutné nastavovat IP adresy. Kamery se po propojení automaticky zobrazí na monitoru nebo TV s HDMI nebo VGA vstupem.

 

NVR rekordér lze pomocí ethernetového rozhraní (konektoru RJ45) připojit do domácí počítačové sítě, případně k internetu (prostřednictvím routeru / modemu). Kamery a rekordér lze vzdáleně monitorovat z internetu pomocí webového prohlížeče (Internet Explorer).

 

Prostřednictvím cloudové aplikace FreeIP lze také vzdáleně monitorovat obraz z kamer a záznam z NVR rekordéru z mobilních telefonů (Android a iPhone).

 

Výhodou PLC souprav je využití stávajícího elektrického rozvodu bez nutnosti instalace nové kabeláže, také Plug & Play zprovoznění bez nutnosti konfigurace IP adres, a rovněž vzdálené monitorování z internetu a z mobilních telefonů.

Řadit podle 
Výrobce