Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku
Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.
Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.
Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.
Úvod »Kamerové systémy»Kamery»Kamery AHD / TVI a Analog » FS-101C - převodník RS-232 - RS-485, CANNON9
Převodník RS-232 / RS-485 FS-101C, CANNON9 - svorkovnice - nepotřebuje napájení, jednoduché použití bez nastavování
FS-101C je určen pro převod RS232/RS485 a slouží pro připojení a ovládání polohovatelných otočných bezpečnostních kamer ke kamerovému systému pro PC.
Polo-duplexní signálový přenos RS232, 485. Jednocestný výstup RS485. Převodník zajišťuje vysokou rychlost přenosu. Na kratší vzdálenosti nepotřebuje externí napájení. Na delší vzdálenosti použijte napájení DC 5V. Umožňuje on-line připojení a odpojení.