Selax Electronics s.r.o.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
Novinky
03.02.2020
Velkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EUR
Velkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EUR. číst celé
22.08.2013
GSM zvonky a tabla
Naším nejnovějším výrobkem jsou GSM zvonky a tabla, které jsou nejmodernějším vývojovým trendem u klasických zvonků nebo zvonkových tabel u panelových... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 

Vítejte na stránkách firmy Selax Electronics s.r.o.

 

Firma Selax Electronics s.r.o. byla zřízena v roce 2010 zkušenými pracovníky, jenž podnikali v oboru GSM a GPS technologii posledních 8 let.

Jakožto vývojová a obchodní firma se specializujeme na vývoj a výrobu elektronických GSM alarmů, GSM komunikátorů a GPS osobních lokátorů. Naše výrobky podrobujeme přísné kontrole kvality a vzhledem k dnešním cenám elektronických součástek lze vyvinout velmi kvalitní výrobky za přijatelné ceny.

Po vývoji našich vlastních výrobků a jejich následnému odzkoušení v praktickém provozu, sami vyrábíme tzv. nultou sérii v množství cca desítek kusů. Pokud se tyto výrobky osvědčí v praktickém provozu, předáváme výrobu profesionální firmě pro hromadnou výrobu v řádu až 50 000 ks/měsíc při využití automatické linky selektivního pájení.

Vysoký standard kvality poskytování služeb je jedinou cestou jak si udržet své zákazníky. Všechny naše výrobky jsou vyráběny dle systém řízení jakosti ISO 9001: 2008, který zaručuje zvýšení efektivity řízení, zlepšení organizace a zejména zkvalitnění výroby a tím uspokojování potřeb našich zákazníků.

Pečlivě počítáme s veškerými náklady na výrobek, nikoliv pouze s přímými náklady (vývoj, cena materiálu, osazení a pájení součástek, oživení), ale také náklady na zlepšení kvality našich výrobků. Veškeré výrobky jsou kontrolovány pomocí Automatické Optické Inspekce (AOI) k odhaleníi těch nejnepatrnějším potenciálních výrobních vad, jako jsou například studené spoje, mikrotrhliny apod., takže z výroby vycházejí výrobky vždy špičkové kvality. Výroba elektronických zařízení se řídí mezinárodní normou IPC-A-610.

Tudíž naše veškeré vlastní výrobky nesou důkladně testovány jen z hlediska technického a průmyslového provedení, ale rovněž tak jsou testovány z hlediska plně funkčního programového a provozního hlediska. Jinými slovy, jsou testovány tak, jako by byly nasazeny v plném pracovním provozu u zákazníka, což zaručuje maximální kvalitu před jejich odesláním našim zákazníkům či obchodním partnerům.

Nabízíme rovněž profesionální montáž, nastavení a servis kamerových systémů.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz