Selax Electronics s.r.o.
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. GSM zvonky a tabla
Novinky
03.02.2020
Velkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EUR
Velkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EUR. číst celé
22.08.2013
GSM zvonky a tabla
Naším nejnovějším výrobkem jsou GSM zvonky a tabla, které jsou nejmodernějším vývojovým trendem u klasických zvonků nebo zvonkových tabel u panelových... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 

GSM zvonky a tabla
22.08.2013

Naším nejnovějším výrobkem jsou GSM zvonky a tabla, které jsou nejmodernějším vývojovým trendem u klasických zvonků nebo zvonkových tabel u panelových domů. Stlačením klasického zvonkového tlačítko je možno (kromě jiných variant) spojit návštěvníka přímo na mobilní telefon (nebo pevnou linku). Lze tudíž nejen přímo komunikovat se návštěvníkem, ale rovněž na dálku mu otevřít dveře či bránu.

Hlavní výhodou našeho řešení je nejen cenová dostupnost, ale i to, že v podstatě jako majitel bytu, domu či podnájemník, jste kdykoli zastižen návštěvníkem a můžete spolu prodiskutovat záležitost kvůli které Vás navštívil, což je mimořádně výhodné, pokud zrovna nejste doma.

Více podrobnosti naleznete zde.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz