Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Nabízíme vývoj elektronických produktů na zakázku

 

Naše firma nabízí výoj na zakázku pro firmy i fyzické osoby v oblasti elektroniky, mikroprocesorové techniky, GSM a GPS systémů, bezdrátových systémů, webových aplikací apod.

Nabízíme komplexní vývoj od návrhu řešení až po výrobu prototypu, popřípadě i samotnou výrobu.

Používáme nejmodernější součástkovou základnu včetně špičkového přístrojového vybavení. Naši vývojoví inženýři mají několikaletou praxi v různých oborech elektroniky, takže jsme schopni uspokojit v podstatě jakoukoli poptávku z tohoto oboru.

 

NOVINKY

arr3arr3Velkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EURVelkoobchodní ceník pro zahraniční partnery v EUR.... arr3GSM zvonky a tablaNaším nejnovějším výrobkem jsou GSM zvonky a tabla, které jsou nejmodernějším vývojovým trendem u...

KONTAKTY

Selax Electronics s.r.o.
Tatarkova 729/10
149 00 Praha 4 - Háje
tel: +420 776 753 500
info@selax.cz
www.selax.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 45% Strašně moc 32% Nemnoho 12% Vůbec 12%

Více informací o GSM Key boxech

Naše firma vyvinula a vyrobila nový produkt a to GSM Box na klíče - jedinečné zařízení na našem trhu, které Vám zajistí odběr a zpětné uložení kllíčů, RFID karet, přívěsků či jiných malých příslušenství, aniž je zapotřebí Vaší přítomnosti či jakékoli jiné osoby přímo v místě Vašeho domu nebo firmy. Určeno pro ty zákazníky, kteří potřebuji předat některé předměty jiným lidem v době své nepřítomnosti! 

 

Nabízíme kvalitní  GSM Key Boxy za bezkonkurenčně nejlepší cenu na trhu!

 

Tento box dodáváme s napájecím zdrojem 15V/5A včetně přívodní síťového kabelu.

Nabízíme naším zákazníkům naše SIM karty na neomezené SMS na všechny operátory včetně příchozích hovorů či prozvánění a to za skvělou cenu 149 Kč bez DPH měsíčně.

 

K přečtení manuálu klikněte zde.

 

Určeno do vnitřních prostor.

Tento výrobek jsme vyvinuli a vyrobili na základě požadavků majitelů pensiónů, kteří potřebovali vyřešit problém předávání klíčů či RFID karet. Jedná se o modely s 6, 8 a 16 samostatně ovládanými boxy.

 

Všechny modely GSM Key Boxů naleznete zde.

 

Sručný popis

Bezkontaktní a bezpečné předávání klíčů

Samoobslužné boxy pro Vaše klienty nebo zaměstnance

Kovové boxy trezorového typu

Náše boxy a systém přizpůsobíme pro různé segmenty. Rádi vám sestavíme individuální nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Profesionální nádherný design

Ocelové boxy se samostatně ovládánými příhradkami

Dostupnost 24hodin denně/7 dní v týdnu

Programování na dálku pomoci SMS nebo API rozhraní. Naše firma neprovozuje API rozhraní, které je realizované externí firmou.  Používání API rozhraní je zpoplatněno. Toto je nutno vždy dohodnout předem.

Přihrádky slouží pro ukládání klíčů, RFID karet či jiných menších předmětů

Obsahuje klávesnici a displej 4x20 znaků 

Ovládání boxů lze realizovat 3 způsoby:

6-místným kódem

prozvoněním

pomocí SMS

Umí otevírat nejen samostatné přihrádky, ale i vstupní dveře

Pro služební účely lze otevřít postupně všechny boxy do několika vteřin postupným otevíráním jednotlivých přihrádek (např. pro úklid jednotlivých pokojů)

K základnímu boxu s klávesnici a displeje lze přidávat další boxy bez klávesnice a displeje až do celkového počtu 98 samostatných přihrádek.

Nabízíme i realizaci větších rozměrů jednotlivých přihrádek či sestavu více boxů na zakázku

 

Podrobnější popis

SMS příkazy pro GSM KeyBox není nutné psát ručně, ale je možné ho propojit s  Android nebo webovou aplikaci, kde můžete příkazy pouze "naklikat" a aplikace pošle SMS za Vás. Zároveň si můžete zobrazit historii veškeré manipulace se zařízením. Webová aplikace je zpoplatněna.
 
GSM KeyBox je možné také ovládat pomocí tzv. API rozhraní, které umožňuje získat aktuální stav paměti zařízení přes internet a také posílat některé SMS příkazy, jako např. nastavení otvíracího kódu na konkrétní box, nebo tento box rovnou otevřít. To se hodí pro integraci s různými rezervačními systémy nebo kdekoliv, kde je potřeba ovládání boxů automatizovat. 
 
Díky veřejné dokumentaci (odkaz) může naše API využít kdokoliv a vytvořit si třeba vlastní aplikaci sobě na míru nebo zaintegrovat do stávajícího vlastního řešení.

Jedná se o bezkontaktní výdej a příjem klíčů, karet, autoklíčů apod. Nedochází tedy k přímému výdeji nebo příjmu mezi dvěmi osobami, což je velkou výhodou zvláště v této době ohrožení koronavirem. Jednotlivé boxy lze ovládat pomoci prozvonění nebo kódem na klávesnici. Lze zadat několik druhu kódu například unikátní kód pro každého zákazníka či společný kód pro personál, který může otevírat buďjednotlivé boxy nebo všechny boxy najednou! Rovněž tak lze ovládat jednotlivé boxy pomoci SMS. 

Na displeji se zobrazuje i název pensionu či hotelu, který si může každý majitel nastavit podle svých potřeb a dále veškeré informace potřebné pro účastníky.

 Tyto předměty jsou umístěny v jednotlivých uzamčených  přihrádkách, takže nehrozí vybrání všech klíčů a tím i vykradení pensionu či jiného objektu, což se už v několika případech stalo. Funguje tedy automaticky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Velkou výhodou našeho zařízení je, že si můžete dané předměty vyzvednout v kteroukoli denní či noční hodinu, kterýkoli den v týdnu. Tím výrazně šetříte čas, peníze a nervy. Doposud se tato činnost řešila přímým předáním klíčů majitelem, nebo pověřenou osobou, což přináší dosti  problémů nejen pro hosta, ale i majitele či pověřenou osobu.

Takže, pokud budete chtít předat někomu klíč, jednoduše jej umístíte do příslušné přihrádky (lze je samozřejmě i očíslovat) a dotyčná osoba si jej může kdykoli vyzvednout a pak jej tam zase vrátit. U základních modelů, obsahuje navíc klávesnici a displej automaticky dostanete SMS o odebrání či navrácení klíče (či jiného předmětu) z GSM Boxu ma klíče. Samotný box je realizovaný z 1-1,5 mm ocelové konstrukce, jejichž přední dvířka jsou členěna do jednotlivých přihrádek  a řízená elektronikou, která je umístěna v levé části boxu. Jednotlivé přihrádky na pravé straně boxu se otevírají na základě elektrického impulsu a dojde k jejich automatickému otevření pomoci vestavěné pružiny. Systém je stavebnicový a tudíž lze na jednu řídící jednotku připojit až 40  jednotlivých přihrádek. 

 

 

Jak to funguje?
Velmi jednoduše. Dálkově se nastaví tel. číslo hosta nebo kód na příslušnou schránku s klíčem daného pokoje, který si objednal. Poté se hostovi (návštěvníkovi) odešle SMS s číslem SIM karty umístěné v GSM Boxu na klíče. Pak je host schopen si danou věc vyzvednout třeba i ve 3 hodiny ráno a to tak, že pouze zavolá na tel. číslo GSM Boxu na klíče nebo zadá příslušný kód a otevře se mu automaticky příhrádka s jeho správným klíčem.  Při otevření přihrádky dostává majitel nebo administrátor automaticky SMS, který box byl právě otevřen. Rovněž tak se tato informace přenáší i na server, který ve spolupráci s automatickými programy s rezervačními a recepčními systémy, což  zaručuje plnou kompatibilitu, tudíž náš výrobek je plně začleněnen to těchto systémů. GSM Box na klíče umí nejen otevírat jednotlivé přihrádky s klíči či jinými předměty, ale i otevřít vstupní dveře do objektu. Po ukončení jeho pobytu se pak jeho číslo vymaže, takže pak již daný host nemá možnost se do daného zařízení (bytu) dostat. Majitel tedy ušetří jak peníze, tak i čas, neboť nemusí jezdit do penziónu nebo bytu, jenom proto, aby předal klíče či karty.  Systém je velmi rychlý na změnu parametrů a zároveň pohodlný.


Výhody našeho řešení:
Přístup k předávným věcem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Neomezený čas vyzvednutí a navrácení věcí
Může sloužit jako poštovní schránka pro malé předměty
Lze dodávat GSM Boxy na klíče se 6, 8 a 16 boxy. Lze přidávat i další GSM Boxy na klíče až do celkového počtu 100 přihrádek.
Propracovaný systém ukládání či vyzvednutí poskytuje vysokou bezpečnost
Provoz z napájecího napětí 15V/3A nebo 15V/5A
GSM mail boxy v této sestavě  jsou k dispozici kdykoli i bez přítomnosti jakékoli osoby
Všechny parametry lze spravovat dálkově bez fyzického přístupu k zařízení
K jedné přihrádce lze dálkově přiřadit až 4 tel. čísla pomocí SMS. Stejně tak je i mazat a nastavit nová čísla.
Otevření přihrádky pouhým prozvoněním nebo klávesnici (u řady SE600)
Dálková změna PIN kodu
Informační SMS o stavu zařízení
Automatický kontrola systému, tzv. Watchdog 
Přehrání firmwaru přes USB konektor
Funguje na všechny mobilní operátory v celém světě

Kdykoli si dálkově zkontrolovat tel. čísla, jenž jsou nastavená pro jednotlivé přihrádky

Barva: světlé šedá nebo v černém provedení 

Snadná instalace 

Kde lze využít tento GSM Box na klíče?

Tento box je vhodný především pro penziony či menší hotely, nebo prostě tam, kde není celý den obsluha a je zapotřebí někomu předat klíče či RFID karty (přívěsky), nebo jakékoli jiné malé předměty a dále například pro majitelé bytů a jejich pronájmu, průmyslové společnosti a úřady, obce a úřady, policie, pošta, záchranné služby, lékárny, banky, autosalony, půjčovny automobilů, energetické společnosti, realitní společnosti, hotely a ubytovny, nemocnice, školy, bezpečnostní společnosti, taxi společnosti, dopravní společnosti, pečovatelské domovy a pečovatelské služby …